Druska ir pipirai


Tai jungtinis Contentum ir dizaino studijos Libre projektas, kuriame tekstus sukūrė mūsų redaktoriai, o iliustracijomis ir dizainu pasirūpino partneriai. Jei jūs turite unikalių foto ar video reportažų, bet nežinote kaip įtaigiai juos aprašyti – kreipkitės į mus. Mes pasiūlysime geriausius sprendimus, kuriuos išgryninome per praktiką, o jūs turėsite profesionalų ruporą žurnalo ar kitokio leidinio pavidalu.

Lietuviškas gaminimo tradicijas skatinantis žurnalas „Druska ir pipirai“, skirtas visiems, ruošiantiems maistą namuose. Tai sveikesnio maisto ruošimo leidinys, skirtas mėgstantiesiems gaminti ir norintiesiems išmokti tai daryti geriau.

Žurnalas paklūsta sezoniškumui – jis pasirodo kartą per ketvirtį, pristatydamas skaniausias pavasario, vasaros, rudens ir žiemos idėjas. Kiekviename numeryje šviežiausias gastronomines naujienas, visuomenėje žinomų žmonių mintis apie maistą ir jo gamybos tradicijas papildo apetitą žadinantys virtuvės profesionalų bei mėgėjų siūlomi receptai. Jie skanūs, maistingi ir svarbiausia – įtiks tiek pradedantims šeimininkams, tiek išrankiems gurmanams. Naudinga informacija, bendros, enciklopledinės žinios apie asortimentą, aprašymai su nuotraukomis, iliustracijomis, infografika.

„Druska ir pipirai“ platinamas „Rimi“ parduotuvėse.

Tiražas: 40 000 egz.

2016 Ruduo
2016 PavasarisVisi projektai

Kontaktai

+370 650 99090 | info@contentum.lt
Birželio 23-osios 15-41, Vilnius© 2017 Visos teisės saugomos